Provoz - koronavirus

22.04.2020

Ten pocit, když vejdete do dveří, odložíte přebytečné svršky a stres a necháte se hýčkat... <3 Ptáte se, jak to s námi vypadá a kdy se k těm našim milovaným rituálům opět vrátíme - zde je první nástřel a plán:

🌷Vláda povolí otevření masérských, regeneračních a rekondičních služeb dne 25. 5. To, že se něco ale povolí neznamená, že to bude bezpečné a proto pro nás bude rozhodující především aktuální situace, která může zůstat stejná, dramaticky se zlepšit či zhoršit. V současnosti máme v Ostravě více nemocných než při vyhlášení nouzového stavu a čísla stále rostou.
Uzavření provozovny nám způsobuje velké komplikace (na pětadvacítku navíc nedosáhneme), zdraví Vaše i naše je pro nás však na prvním místě. Ve chvíli, kdy bude situace bezpečná, jsme tu opět pro Vás v plné síle a nadšení. Co si budeme povídat - Komilovi už masírování hodně chybí.
🌷 Pokud se virus tedy v Ostravě povede úplně zastavit (na což příliš nespoléháme), od 25 . 5. zde budeme opět pro Vás v plné parádě.
🌷 Pokud situace bude relativně pod kontrolou a nečeká nás nějaký prudký nárůst případů, pak od 25.5. budeme k dispozici pouze permanentkářům, předplatitelům a stálým klientům vždy dva dny v týdnu po sobě, poté dva týdny bezpečnostní pauza. Od 25. se tedy můžete v systému rezervovat, v případě zhoršení situace masáže zrušíme - sami je můžete zrušit do 24 hod před plánovaným setkáním. Pro všechny nové klienty otevřeme až v druhé polovině léta.
🌷No a pokud se situace nebude vyvíjet příznivě a čísla se zhorší, pak samozřejmě otevřeme až to bude možné. Předpokládáme, že pokud se vláda neuchýlí k úplnému promořování, pak sama otevření odloží.
No a mezitím pro Vás připravujeme aspoň nějaká videjka, jak se namasírovat doma s rodinou a udělat si pohodu. Více informací již brzy 💗