Relaxační aroma masáž

04.05.2019

Neskutečně příjemná masáž, která využívá pomalých a hlubokých hmatů pro maximální uvolnění svalů. Jemná a vytrvalá práce na svalech Vás ponoří do hluboké relaxace a uvolní i ty nejzatuhlejší svaly. Velikou moc zde mají kvalitní éterické oleje, které do těla přinášejí další účinky. V těle působí ještě 6 - 12 hodin a spouštějí blahodárné detoxikační procesy, proto je dobré po této masáži zůstat co nejvíce v teple a klidu a užívat si její doznívající účinky.
Pro relaxační masáž olejíčky vybíráme především podle čichu - která vůně Vás nejvíce přitáhne, ta je ta pravá. Pokud Vás trápí nějaké zdravotní obtíže, dejte nám při rezervaci vědět do zprávy a před masáží Vám bude k dispozici Simča, která Vám umíchá olejíček přímo na míru pro Vás.

Příklady éterických olejů:

Levandule

"Babička, která každého obejme a potěší"

Silně uklidňující bylinka, která působí blahodárně na deprese, hysterii, nespavost a všechna duševní bolení. 
Snižuje krevní tlak, působí antisepticky. Vyklidí prostor pro nové myšlení.

Pomeranč

"Sluníčko do kapsy."

Vnese průvan a svěží vzduch do života. Propojuje yin a yang v nás, je skvělý jako antidepresivum, léčí neplodnost a omlazuje. 

Růže

"Květina ženského srdce"

Patří k nejluxusnějším olejům, který byl objeven při svatbě perské princezny. Je výborná ne emoční a hormonální výkyvy, při nespokojenosti se sebou. Pro všechny druhy pleti.


Borovice

"Provzdušní a uzemní osobnost."

Antibakteriální účinky, pročistí dýchací cesty, močové cesty, skvělá proti revmatu a bolestem kloubů. Odhání bolesti křížů způsobené únavou a slabostí ledvin.

Příklady našich nejoblíbenějších masážních směsí

Devatero kvítí: mimořádně vhodný k masáži kůže namožených částí těla, na pokožku se sklonem k výronům a pohmožděninám. Prokrvuje a prohřívá pokožku, skvěle regeneruje při únavě, před i po fyzické námaze, sportovním výkonu i v období nachlazení. Je velmi vhodný i pro sportovce.

Relax: Špičkový přírodní masážní olej k příjemné uvolňující masáži. Vyvážená kombinace relaxačních esenciálních olejů působí příznivě při napětí, napomáhá obnově nové energie po náročném dni. Olej zároveň regeneruje, zvláčňuje pokožku a pomáhá obnovit její přirozenou hydrataci. Čistý přírodní bioprodukt.