Dokonalý relax:  20 min masáž šíje a obličeje

18.05.2019

Pobolívá Vás za krkem, míváte migrény nebo si chcete jen na chvíli odpočinout a svěřit svou pleť do rukou pěstících a omlazujících olejíčků? Pak jsou následující masáže šíje obličeje a hlavy právě pro Vás.

Připravili jsme pro Vás následující kombinace masáží:

  • Antistres: Důkladná relaxační masáž šíje, trapézů, obličeje a hlavy jasmínovým nebo levandulovým olejíčkem
  • Proti migréně: Masáž spoušťových bodů bolesti na krku, relaxační masáž obličeje a hlavy speciální olejovou směsí proti migréně
  • Pro krční páteř: Důkladná masáž šíje s využitím uvolnění spoušťových bodů
  • Omlazující: Ošetření obličeje hyaluronovým sérem, relaxační masáž šíje, obličeje a hlavy speciálními pěstícími olejíčky

Cena za 20 min:

  • se speciálními olejíčky 240 Kč (směst monet, růže, jasmín, lípa, hyaluronové sérum)
  • s ostatními olejíčky dle výběru 200 Kč.

Olejíčky, které se o Vás postarají (zdroj olejů i textu Nobilis Tillia, možno objednat pro vlastní použití na eshopu nebo u nás):

Olej Monet

Luxusní obličejový olej s výjimečným aroma neroli a jasmínu je smyslovým prožitkem, který se impresionističtí malíři snažili přenést na plátno pomocí zářivých barev a světelných odrazů. Stejně jako jsou Monetovy obrazy naplněné světlem, tak i regenerační olej s jeho jménem projasní vaši pleť, dodá jí hebkost a povýší zdánlivý dojem na skutečný zážitek. Důmyslná vůně oleje vytváří prostor pro vaši představivost a navozuje pocit klidu. BIO obličejový olej je špičkovým přírodním produktem pro denní i noční pěstění pleti. Pleť lépe dýchá než po ošetření krémem, výborně se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Vedle jojobového a šípkového oleje, které pleť vyživují, omlazují a hydratují, obsahuje kompozice obličejového oleje významný podíl rostlinného skvalenu. Svými antioxidačními účinky na volné kyslíkové radikály působí proti tvorbě vrásek a zlepšuje regeneraci pokožky. Hodí se pro ženy v každém věku. 

Jasmín

Vzácné a drahé éterické oleje smíchané s jojobovým olejem představují možnost, jak využít vzácné vůně jako přírodní olejový parfém nebo jak si pořídit nákladný éterický olej za přijatelnou cenu. Nosný jojobový olej je zároveň cenným pěstícím prostředkem pro každý typ pleti. Vůně pravého jasmínu povznáší ducha, rozvíjí tvořivost a podporuje smyslnost. Jasmín se nedoporučuje v těhotenství. 

Růže

 Růže je éterický olej lásky a ušlechtilosti. Blahodárně působí na zralou pleť. Má omlazující účinky na pokožku, blahodárně působí při úzkosti a depresích, harmonizuje srdeční činnost.

Lípa

Lípa má sladkou květovou vůni s medovými podtóny, která navozuje uvolnění a zmírňuje projevy stresu na duši i na pokožce. Energeticky harmonizuje a otevírá srdce. Je vhodná pro pleť s prvními vráskami, zmírňuje podráždění a suchost pokožky. 

Hyaluronové sérum

Vodné sérum s obsahem kyseliny hyaluronové a extraktu z přesličky rolní. Kyselina hyaluronová je osvědčeným prostředkem pro regeneraci a ochranu pleti. Vyskytuje se přirozeně v tkáních, kde tvoří mezibuněčnou výplň a významně se podílí na struktuře a pevnosti pleti. Má ohromnou schopnost zadržovat vlhkost v pleti. Činí jí tak pružnou a hydratovanou po dlouhou dobu. Přeslička rolní obsahuje organicky vázaný křemík, který se podílí na metabolismu elastinu a keratinu a je jinak v přírodě značně vzácný. Sérum tak podporuje strukturální soudržnost pleti a podporuje její pružnost a elasticitu. 

Olej migréna

Cítíte potřebu dát si studený obklad na čelo a nemáte možnost jej použít? Aromaterapie má pro vás chladivý olej. V kombinaci s masáží spoušťových bodů Vám nádherně uleví.