NOVINKY

Asi jsme byli moc hodní, protože nám Ježíšek přinesl tohle úžasné nové elektrické lehátko, které nevrže, neviklá se a není třeba se na něj složitě drápat 😍 Je také širší, takže se při otáčení nemusíte bát, že spadnete (i když to by Komil nikdy nedovolil :D ) Kdo přijde vyzkoušet?
Volno máme v sobotu, neděli a úterý dopoledne (možná se uvolní něco i odpoledne), celé pondělí a v novém roce již od 2.1. spousta termínů. Těšíme se na společné (zase o něco příjemnější) masáže :) Krásné svátky!  


Srdečně Vás po dlouhé době zveme na další z našich oblíbených víkendů do jógového i gurmánského ráje na Antariku, kde si krásně odpočineme, protáhneme tělo na lekcích jógy a osvěžíme mysl vystoupením ze zajetého koloběhu. Prostor bude také pro individuální jógové konzultace. Po cvičení oceníte masáž, během které Komil rozmasíruje všechny ztuhlé...

Pohybové stereotypy, stres, ztuhlé svaly a časté pobolívání zad. Je to definice Vašich pocitů? Pak je na čase zajít na masáž spoušťových bodů. Ošetření těchto bodů není vůbec žádná pohodička - masér zde jde hodně do hloubky a pracuje přímo s Vaší bolestí, ovšem účinky jsou k nezaplacení.

Dlouhodobé opakování špatných pohybových stereotypů (např. kulhání, přenášení váhy vždy na jednu nohu, spaní na stejném boku, nošení kabelky na stejném ramenu, dlouhé hodiny v sedu) postupem času může vést k narušení statiky naší kostry. Jakékoliv drobné posuny se od chodidla přes klouby řetězí a mohou vychýlit např. páteř či pánev a způsobovat...

Drazí klienti,
jelikož jsou masáže naším koníčkem který děláme vedle svých prací pro radost, nijak zvlášť se nevěnujeme reklamě a propagování. O to více si ceníme Vašich doporučení, neboť jsou známkou toho, že se Vám u nás opravdu líbilo. Rádi bychom proto všechny, kteří nás šíří nějak odměnili. Připravili jsme si pro Vás proto akci, která platí do...

UVOLNĚTE SE Z POHODLÍ DOMOVA

Cvičení je ta nejlepší prevence, kterou můžete bolavým zádům dopřát. Zveme Vás proto na lekci jógy přímo ve Vašem obýváku :)

Kratičká rozcvička se hodí vždy, když je málo času. Ve spěchu je třeba o to více myslet na sebe a pokud si najdete chvilinku na krátké protažení, Vaše tělo to ocení.Lekce se zaměřuje především na rozhýbání páteře, posílení zádových svalů a středu těla. Je vhodná pro všechny, kteří tráví dlouhé hodiny ve stejné pozici a záda mají ztuhlá a bolavá. 

Tato jemná lekce Vás přenese do světa klidu a harmonie, do světa který máme každý v sobě. Pár jednoduchých pozic v lehu na zádech, relaxace a kratičká meditace Vás příjemně naladí ať už jste přišli vystresovaní z práce, něco na Vás leze, nebo jen nemůžete usnout. 

 Posílení svalů na břiše nám umožní dostat střed těla pod kontrolu, což poskytne nezbytnou ochranu bedrům - jak při cvičení tak při každodenních aktivitách. Pokud pro vás bude toto cvičení náročné, pak je to signál, že Vaše tělo potřebuje zpevnit. Zkuste jej po dobu jednoho týdne provádět 1 - 2x denně a výsledky se dostaví rychle. Až se dostanete do bodu kdy vám půjde a začne vás bavit, pak máte lekci zmáknutou :) Nezapomeňte mačkat pauzu kdykoliv bude potřeba, ať máte pro každou sérii cviků dostatek síly - když je jen projedete nebo odfláknete, nebudou mít správný efekt.