NOVINKY

Rekonstrukce v masérně se nám kvůli Komilovu výjezdu do zahraničí protáhla. Konečně je už ale zpět a pokračuje a proto doufáme, že již brzy bude masérna opět v provozu. Plánované znovuotevření je na konci října.

Baňkování

14.02.2020

Baňkování, neboli vakuoterapie, sahá až 5000 let hluboko do historie, kdy bylo hojně využívané v Mezopotámii, Egyptě i Jižní Americe. Dnes je tato metoda pro své účinky rozšířená po celém světě a my jsme rádi, že Vám ji můžeme nabídnout.

Dlouhodobé opakování špatných pohybových stereotypů (např. kulhání, přenášení váhy vždy na jednu nohu, spaní na stejném boku, nošení kabelky na stejném ramenu, dlouhé hodiny v sedu) postupem času může vést k narušení statiky naší kostry. Jakékoliv drobné posuny se od chodidla přes klouby řetězí a mohou vychýlit např. páteř či pánev a způsobovat...

Nejkrásnější období života ženy s sebou nese také spoustu různých trablů. Od těch nejčastějších se Vám rádi pokusíme pomoci. Tato jemná masáž je vhodná od 4. měsíce těhotenství. Doporučujeme zvolit délku 60 min.


Srdečně Vás po dlouhé době zveme na další z našich oblíbených víkendů do jógového i gurmánského ráje na Antariku, kde si krásně odpočineme, protáhneme tělo na lekcích jógy a osvěžíme mysl vystoupením ze zajetého koloběhu. Prostor bude také pro individuální jógové konzultace. Po cvičení oceníte masáž, během které Komil rozmasíruje všechny ztuhlé...

Asi jsme byli moc hodní, protože nám Ježíšek přinesl tohle úžasné nové elektrické lehátko, které nevrže, neviklá se a není třeba se na něj složitě drápat 😍 Je také širší, takže se při otáčení nemusíte bát, že spadnete (i když to by Komil nikdy nedovolil :D ) Kdo přijde vyzkoušet?
Volno máme v sobotu, neděli a úterý dopoledne (možná se uvolní něco i odpoledne), celé pondělí a v novém roce již od 2.1. spousta termínů. Těšíme se na společné (zase o něco příjemnější) masáže :) Krásné svátky!  

UVOLNĚTE SE Z POHODLÍ DOMOVA

Cvičení je ta nejlepší prevence, kterou můžete bolavým zádům dopřát. Zveme Vás proto na lekci jógy přímo ve Vašem obýváku :)

Kratičká rozcvička se hodí vždy, když je málo času. Ve spěchu je třeba o to více myslet na sebe a pokud si najdete chvilinku na krátké protažení, Vaše tělo to ocení.Lekce se zaměřuje především na rozhýbání páteře, posílení zádových svalů a středu těla. Je vhodná pro všechny, kteří tráví dlouhé hodiny ve stejné pozici a záda mají ztuhlá a bolavá. 

Tato jemná lekce Vás přenese do světa klidu a harmonie, do světa který máme každý v sobě. Pár jednoduchých pozic v lehu na zádech, relaxace a kratičká meditace Vás příjemně naladí ať už jste přišli vystresovaní z práce, něco na Vás leze, nebo jen nemůžete usnout. 

 Posílení svalů na břiše nám umožní dostat střed těla pod kontrolu, což poskytne nezbytnou ochranu bedrům - jak při cvičení tak při každodenních aktivitách. Pokud pro vás bude toto cvičení náročné, pak je to signál, že Vaše tělo potřebuje zpevnit. Zkuste jej po dobu jednoho týdne provádět 1 - 2x denně a výsledky se dostaví rychle. Až se dostanete do bodu kdy vám půjde a začne vás bavit, pak máte lekci zmáknutou :) Nezapomeňte mačkat pauzu kdykoliv bude potřeba, ať máte pro každou sérii cviků dostatek síly - když je jen projedete nebo odfláknete, nebudou mít správný efekt.