O NÁS

Žijeme v době, kdy kvantita již zdaleka předběhla kvalitu. Ve stále zrychlenějším tempu se rekvalifikují noví maséři a vznikají nové masérny, kterými za den projdou desítky lidí. Proč tedy vyzkoušet zrovna nás? "To co děláme opravdu milujeme, masérské techniky ve kterých se vzděláváme neustále prohlubujeme a ve své praxi se vracíme zpět ke kořenům. Nejde nám o to namasírovat denně nespočet anonymních klientů, vysoký důraz klademe na individuální přístup tak, abychom mohli společně pracovat na Vašich problémech." Jsme svým klientům vždy k dispozici, v případě problému jistě oceníte krátké čekací lhůty, možnost dojezdu domů a individální domluvu.  Pokud stále hledáte svého maséra, srdečně Vás zveme k návštěvě Sitory :)

REFERENCE

Perfektní Masáž, jsem velice spokojen a masér svou práci děla na 110% doporučuji všem 

"Jemné chlapské ruce, ktere ví, co dělají a dělají to dobře" Hanka 

"Masáž mi velmi pomohla , pan masér má šikovné a silné ruce. Určitě přijdu zase!" Honza 

"Velmi doporučuji. Byla jsem na 60 min. relaxační masáži a moje bolavá záda byla dokonale napravena. Byla to hodina blaha a neuvěřitelně příjemného odpočinku. Celý zážitek ještě umocňovalo příjemné prostředí masérny. Těším se na příští návštěvu!!!" Klára 

"Pan Komil mne masíroval doma před týdnem a napravil mi záda. Vlastně byl tak důkladný a poctivý, že už jsem za tu hodinu měla dost. Ale pomohlo a myslím si, že je velmi dobrý masér s příjemným vystupováním. Mohu jen doporučit, a to bez obav. Kdo do toho půjde, nebude litovat. " 

"Pan Komil je velice citlivý a pečlivý masér. Hned v úvodu vás přivítá krásným úsměvem a v zápětí se ptá na vaše potíže, aby mohl zvolit vhodnou masáž. Můžu si jen vynachválit jeho masáž spoušťových bodů, kdy jsem poprvé v životě při masáži cítila, jak mi proudi krev v žilách, díky uvolňující masáži ❤. Vřele doporučuji a určitě jsem nebyla naposledy."  

"Naprosto profesionální a zároveň kamarádský přístup, výběr z několika druhů masáží i masážních olejů. Naprosto doporučuji!" Kristýna 

Pán masér mi pomohl od bolesti zad a doporučil mi další postup. Prostředí je velmi příjemné. Profesionální přístup, lidskost, určitě doporučuji návštěvu. 

"Já ji hodnotim jako...masaz od "boha" 👍😉 zachovejte si Vas poctivy pristup, mate pro to cit, drzim palce at se vse povede..." 

"Zlaté ručičky a úžasné optimistické duše. Moc doporučuji :)" Iveta 

"Super! Velká spokojenost! Děkuji!" 

Skvělý systém rezervace, výborná masáž. 

Velice příjemné prostředí, hudba a skvělá relaxační masáž. Pan masér empatický a citlivý. Těším se na další :) 

Přidejte se i Vy ke spokojeným zákazníkům a rezervujte si svou masáž online

O MASÉRNĚ

Naše zbrusu nová masérna je nyní hotová a připravená na své první návštěvníky. Nachází se v kancelářské budově 2 minuty od autobusové zastávky Kamenec, hned u řeky a Komenského sadů. Přímo před domem je velké parkoviště.

V případě zájmu o pronájem ať už na masáže nebo workshopy nás neváhejte kontaktovat.