Pobyt na horské chatě s jógou a masáží

02.05.2019

Srdečně Vás zveme na další z našich oblíbených víkendů s jógou do jógového i gurmánského ráje na Antariku, kde se budeme intenzivně věnovat józe a posouvat se mílovými kroky kupředu. Tentokrát s příjemně svěžím a lehkým programem, kde budeme pronikat především do tajů jógových ásan. 
Čeká Vás spousta nejrůznějších lekcí jógy, kde se skvěle protáhneme a zaměříme na vše důležité. Prostor bude také pro individuální jógové konzultace. Po cvičení oceníte masáž, během které Komil rozmasíruje všechny ztuhlé svaly a napětí z Vás spadne jako balvan (více info níže). Antarik je proslavený svou chutnou vegetariánskou kuchyní, která osvěží tělo a oblaží chuťové pohárky. Zvláště ten karamelový koláč... Skvělým bonusem je samota v lesích, po kterých se můžete celý den procházet a rozjímat.

Rezervujte si termín 14 - 16.6. 2019 Cvičit budeme v malé skupince ( 8 - 12 osob) 

Víkendem Vás provedou Simča a Komil.

Cena

Zahrnuje ubytování ve dvou/tří lůžkových pokojích (společné sociální zařízení na chodbě), vegetariánskou stravu (3x denně), program a masáž v délce 25 minut dle výběru

  • 2900 Kč
  • Slevy:

    200 Kč za rychlé přihlášení (do 12. 5.) Závazná přihláška je platná po zaplacení nevratné zálohy 1000 Kč (číslo účtu naleznete v kontaktech). Doplatek na místě.
    100 Kč (nelze sčítat s rychlým přihlášením) pro účastníky kurzů a předchozích pobytů; studenty; další rodinné příslušníky

  • V případě nenaplnění počtu lze vzít také nejógující partnery/ členy rodiny, kteří si zaplatí pouze ubytování.

V případě zájmu si lze masáž prodloužit (60 min masáž za 250 Kč, 90 min masáž za 500 Kč). Nutno nahlásit předem. Vybírat můžete z relaxačních, rekondičních a aromaterapeutických masáží, obohacených o procedury jako baňkování, dornova metoda a breussova masáž, míčkování, práce se spoušťovými body, velice doporučujeme také moxování (nahřívání) akupresurních bodů venku v přírodě :)