Specialita Sitory: soukromá lekce jógy s hodinovou masáží

10.04.2019

Milí klienti,

1. 5. otevíráme novou masérničku, kde budeme moci krásně propojit to, co oba milujeme - jógu s masáží.

Pokud s jógou začínáte, na lekcích nestíháte, nejste si jisti, zda-li děláte pozice správně, nebo se chcete zaměřit na určitý problém (zbavení se stresu, bolesti zad, lepší pochopení jógy), je tento balíček přesně pro Vás.

Masáž i lekci jógy přizpůsobíme přímo na míru Vašim potřebám. Nejdříve si popovídáme o tom, co potřebujete či co Vás trápí. Poté se budeme hodinu věnovat cvičení jógy, během kterého Vás Simča povede, opraví všechny chybičky a ujasní všechny nesrovnalosti. Po cvičení přijde ta nejlepší relaxace - hodinová masáž od Komila dle Vašeho výběru. Pokud budete mít chuť, posedíme na konci u čajíčku a drobné svačinky. Pitný režim je samozřejmostí.

Jedinečnost tohoto balíčku spočívá v tom, že hodinová soukromá lekce je schopna posunout Vás v praxi dále, než celý kurz ve skupině. Masáž po lekci je dokonalou tečkou, která umocní účinky cvičení a nabije Vás novou energií.

Pozor! Tento balíček bude dostupný jen v průběhu května pro prvních 10 zájemců. V případě velkého zájmu však ale akci určitě v budoucnu zopakujeme.

Cena: 1200 Kč
Dostupnost: od 5. 5. do 5.6. 2019
Rezervace: ZDE nebo emailem na masazesitora@gmail.com

Kdo se o Vás postará?

Simona Tuchtasunová učí jógu již více než 6 let a jejími rukami prošlo již mnoho jógových začátečníků i pokročilých praktikantů. Více o Simči najdete zde: www.simijoga.cz

Komil Tuchtasunov je nadšený masér, který se neustále vzdělává a v centru Ostravy buduje Sitoru - místo, kde nehledíme na kvantitu, ale na kvalitu poskytovaných služeb, a klientům se věnujeme celým svým srdcem.

Jak může taková lekce vypadat?

To záleží jen na Vašich přáních!

Bolí Vás záda? Pak Vám Simča ušije přímo na míru jógovou sestavu, která se zaměří na rozhýbání svalů a uvolnění páteře. Podle toho jestli se budete po cvičení cítit unavení nebo budete mít dost síly se zádům věnovat dále, Komil zvolí relaxační masáž, nebo masáž spoušťových bodů a třeba přidá i nějaké to baňkování.

Chcete vyzkoušet jógu ve skrytu a soukromí a s jistotou, že vše správně pochopíte? Simča Vás s konceptem i cvičením ráda seznámí.

Chcete si odpočinout a zbavit se stresu? Popovídáme si o Vašich problémech, seznámíme Vás s antistresovými cviky, zacvičíte si jemnou relaxační jógu a na závěr se rozplynete v aromaterapeutické masáži. Odejdete jako znovuzrození :)