BLOG

Věnujte svým blízkým k Vánocům dokonalý dárek - dárkový poukaz na poctivou masáž s těmi nejkvalitnějšími olejíčky. Vy zvolte jen délku, obdarovaní si již na místě vyberou typ masáže, která se jim bude nejvíce líbit.
Dárkový poukaz zasíláme po zaplacení obratem na email, takže je to skvělý dárek i na poslední chvíli.

Pohybové stereotypy, stres, ztuhlé svaly a časté pobolívání zad. Je to definice Vašich pocitů? Pak je na čase zajít na masáž spoušťových bodů. Ošetření těchto bodů není vůbec žádná pohodička - masér zde jde hodně do hloubky a pracuje přímo s Vaší bolestí, ovšem účinky jsou k nezaplacení.

Baňkování

14.02.2020

Baňkování, neboli vakuoterapie, sahá až 5000 let hluboko do historie, kdy bylo hojně využívané v Mezopotámii, Egyptě i Jižní Americe. Dnes je tato metoda pro své účinky rozšířená po celém světě a my jsme rádi, že Vám ji můžeme nabídnout.

Dlouhodobé opakování špatných pohybových stereotypů (např. kulhání, přenášení váhy vždy na jednu nohu, spaní na stejném boku, nošení kabelky na stejném ramenu, dlouhé hodiny v sedu) postupem času může vést k narušení statiky naší kostry. Jakékoliv drobné posuny se od chodidla přes klouby řetězí a mohou vychýlit např. páteř či pánev a způsobovat...

Nejkrásnější období života ženy s sebou nese také spoustu různých trablů. Od těch nejčastějších se Vám rádi pokusíme pomoci. Tato jemná masáž je vhodná od 4. měsíce těhotenství. Doporučujeme zvolit délku 60 min.


Srdečně Vás po dlouhé době zveme na další z našich oblíbených víkendů do jógového i gurmánského ráje na Antariku, kde si krásně odpočineme, protáhneme tělo na lekcích jógy a osvěžíme mysl vystoupením ze zajetého koloběhu. Prostor bude také pro individuální jógové konzultace. Po cvičení oceníte masáž, během které Komil rozmasíruje všechny ztuhlé...

Drazí klienti,
jelikož jsou masáže naším koníčkem který děláme vedle svých prací pro radost, nijak zvlášť se nevěnujeme reklamě a propagování. O to více si ceníme Vašich doporučení, neboť jsou známkou toho, že se Vám u nás opravdu líbilo. Rádi bychom proto všechny, kteří nás šíří nějak odměnili. Připravili jsme si pro Vás proto akci, která platí do...

Dovolená

20.07.2019

nebudou probíhat masáže z důvodu dovolené. Od 23. 8. pokračujeme jak jste zvyklí.

Pobolívá Vás za krkem, míváte migrény nebo si chcete jen na chvíli odpočinout a svěřit svou pleť do rukou pěstících a omlazujících olejíčků? Pak jsou následující masáže šíje obličeje a hlavy právě pro Vás.